کيلومتر پنجاه و هوس چاپ می شوند

هنرهای نمایشی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش 12 عنوان نمایشنامه را منتشر می‌کند.
سیامک موحدی، مدیر هنرهای نمایشی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفت و گو با سایت ایران تئاتر گفت: نمایشنامه "ترانه‌ای برای آیدا" نوشته حمیدرضا نعیمی که در بخش چشم‌انداز جشنواره فجر نیز حضور دارد، چاپ و به زودی وارد بازار کتاب خواهد شد.
وی با اشاره به این‌که 12 عنوان نمایشنامه از سوی این سازمان به چاپ خواهد رسید گفت: در حال حاضر نمایشنامه‌های "منطقه آرام" نوشته سعید پرسا و محمد شجاعی، "شاعر شعر من" نوشته شهاب مجدی، "بن‌بست" نوشته محمد ثروتی، "خیال خیس اطلسی" نوشته عبید رستمی، "کسی چشم به راه ما نباشد" نوشته بهار لطافتیان و "زمان ته نشین شده" نوشته سعید محسنی را زیر چاپ داریم که به زودی منتشر خواهند شد.
وی ادامه داد: در جشنواره نمایشنامه‌نویسی که ابتدای امسال برگزار کردیم، پنج متن برای چاپ معرفی شده که هم‌اکنون در حال آماده شدن برای چاپ هستند. این نمایشنامه‌ها "کیلومتر 50" و "هوس" نوشته آرش عباسی، "خواب بودم وقتی باران می‌آمد" نوشته اصغر خلیلی، "تارهای طلا" نوشته آزاده احمدیان و "مقتدایم علی" نوشته فرمان حیدری هستند.
موحدی درباره برنامه‌های سال آینده سازمان در زمینه انتشار کتاب گفت: در حال حاضر یک متن برای چاپ و اجرا در دستور کار داریم که جدیدترین نمایشنامه حمیدرضا نعیمی با نام "مینای شکسته" است و سال آینده از سوی سازمان تولید می‌شود.


/ 4 نظر / 9 بازدید
محمدرضا مولودی

تبريک ميگم دادا و تسليت بابت درگذشت استاد رادی خيلی دلم شيکست

شهرام

سلام تبریک می گم آرش جان. و تسلیت به خاطر در گذشت استاد اکبر رادی. روحش شاد. یادش گرامی.

جهانپا از مشهد

سلام با عرض تسلیت خدمت دوست عزیزم من هم در گذشت اکبر رادی رو تسلیت میگم و بعد خوشحال شدم که باز یه نویسنده از هم نسلهای ما و با دغدغه های ما شکوفا داره میشه و این باعث افتخار جامعه ای تاتر ماست از اینکه با وبلاگت آشنا شدم خوشحالم

سيد مهدي موسوي

«پابرهنه در پارك» مي دوم و منتظرت هستم... با چه؟ 1- پاييز پدر سالار 2- در انتظار گودو (خبر مفصل چاپ شماره 2 اولين نشريه تخصصي غزل پيشرو) 3- ترانه هايي كه مادرم به من آموخت 4- در روزنامه ها خبري نيست (جديدترين اخبار از اتفاقات فرهنگي) 5- داش آكل يا حسن صبّاح؟ 6- مثل حفاظ پله ها (شعري تازه از سيد مهدي موسوي) ... «منتظرت هستم» فقط يك جمله بي معني ست پشت اين حروف مردي ايستاده كه سيگار مي كشد... ... منتظرت هستم!!!!