روخوانی شش نمایشنامه از رضایی‌راد، نادری و..

با روخوانی شش نمایشنامه از رضایی‌راد، نادری و..
هفته تئاتر پایداری از ششم مهرماه در خانه هنرمندان

با روخوانی شش نمایشنامه از رضایی راد، نادری،یعقوبی،حنیفی،عباسی و برهانی‌مرند همراه با نمایشگاه عکس‌های تئاتر و سمینار آسیب شناسی تئاتر جنگ و دفاع مقدس مهرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، هفته تئاتر پایداری با همکاری فرهنگسرای پایداری،خانه هنرمندان ایران و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از روز شنبه –ششم مهرماه- تا روز پنج شنبه دوزادهم مهرماه از ساعت 18:30 تا 20:30 در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

این برنامه روز ششم مهر ماه با روخوانی نمایشنامه «باد که می نویسد» نوشته و کار آرش عباسی در تالار استاد ناصری آغاز می شود و در ادامه آن روز یکشنبه- هفتم مهرماه نمایشنامه «زمستان 66» نوشته محمد بعقوبی با کارگردانی آیدا کیخایی ، روز دوشنبه –هشتم مهرماه نمایشنامه «قطار جنوب » نوشته علیرضا حنبفی با کارگردانی عباس غفاری، روز سه شنبه- نهم مهرماه نمایشنامه «سپاس از حیات ...» نوشته علیرضا نادری با کارگردانی امین عظیمی و روز پنج‌شنبه –یازدهم مهرماه نمایشنامه «رقصی چنین» نوشته محمد رضایی راد با کارگردانی افشین هاشمی روخوانی می‌شود.

مراسم اختتامیه این هفته روز جمعه –دوازدهم مهرماه با روخوانی نمایشنامه «پاییز» نوشته نادر برهانی مرند با کارگردانی رحیم نوروزی در تالار بتهوون برپا می‌شود.

گفتنی است: در این مراسم همچنین سمینار آسیب شناسی تئاتر جنگ و دفاع مقدس برگزار خواهد شد و در ادامه آن از کارگردانان شرکت کننده در این مراسم تقدیر می‌شود.

 

/ 2 نظر / 18 بازدید
محسن جعفری

خيلي مطلب قشنگي بود دست گلت درد نكنه خوشحال مي شم اگه يه سري هم به وبلاگ من بزني. myes.persianblog.ir فقط اگه لطف كردي يه سري به ما زدي راست كليك كن بعدselect allانتخاب كن چون قالبش مشكل داره.

هدا عربشاهی

سلام و درود بر شما همکار عزیز و همسر محترمتان. الان که این پستو می خوندم یهو هوس کردم کاش اونجا بودمو می تونستم برنامه نمایشنامه خوانی شما شرکت می کردم. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید.