تئاتر شهر میزبان جلسات نمایشنامه‌خوانی مقاومت

انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با همکاری روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر جلسات هفتگی نمایشنامه‌خوانی مقاومت را در سالن جلسات مجموعه برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر اعلام کرد این جلسات از دوازدهم خرداد تا ششم مردادماه امسال برگزار می‌شود و نخستین جلسه آن به روخوانی نمایشنامه " پیچ تند " به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی اختصاص دارد.

 

روز 19 خرداد نمایشنامه‌ "این کدوم پنجشنبه است؟" حمیدرضا آذرنگ برای علاقمندان روخوانی خواهد شد و "سکوت" عنوان نمایشنامه‌ای از مهرداد رایانی مخصوص است که 26 خرداد به کارگردانی سپیده نظری‌پور روخوانی می‌شود. ‌شهرام کرمی هم نمایشنامه "بلوط‌‌های تلخ" را دوم تیرماه روخوانی می‌کند.

 

نمایشنامه "ماه در مرداب" فارس باقری نهم تیر در سالن اجتماعات تئاتر شهر روخوانی می‌شود و 16 تیر نوبت روخوانی نمایشنامه "تویست در زیرزمین" چیستا یثربی است. 23 تیر نمایشنامه "سرود سرد خاکستر" حمیدرضا نعیمی به کارگردانی سیامک موحدی و "‌هفت کوپه از یک قطار" حسین زارعی 30 تیر به کارگردانی محسن بابایی روخوانی می‌شود.

 

ششم مردادماه نیز نمایشنامه "ارغوان" به نویسندگی ملیحه مرادی جعفری و کارگردانی احمد ایرانیخواه برای علاقمندان روخوانی خواهد شد. این جلسات با همکاری انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

 

 

/ 4 نظر / 15 بازدید
رضا

سلام وبلاگ خوبی دارید براتون آرزوی توفیق و سربلندی دارم. طرحی دارم که لطف کنید در این وبلاگ نظرتون رو بگید و دقیق بخونید تا بتونید نظر بدید که نقطه نظرات من درسته یانه.

صــــــــــــــــــــــــــارمی

آرشا جگــــــــرا بروزم با ترجمه ای از سیلور استاین.

هدا عربشاهی

سلام و درود بر شما همکار گرامی. ما که نتونستیم در جلسه اون نمایشنامه جالب شرکت کنیم دیگه یقیه اش چه اهمیتی داره؟! موفق و موید باشید من با یه پست جدید به روز هستم و منتظر نظرات شما.

فراتراز کلوسیوم

سلام و درود بر شما دوست بزرگوار. خواهش می کنم چه زحمتی. هر کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمی کنم. به همسرتان سلام برسانید. موید باشید