"حرکت خون در رگ‌های خشکیده" مهمان تالار مولوی می‌شود

t150_traket-flat-afkd.jpg

نمایش "حرکت خون در رگ‌های خشکیده" 22 بهمن ساعت 16 و 19 در سالن اصلی مولوی اجرا می‌شود.
مینو میرشاه‌ولد کارگردان این نمایش به سایت ایران‌تئاتر گفت: این نمایش دو داستان مجزا دارد، قصه اول درباره عروسک‌بازی‌ساز و دیگری قصه‌ای که از دل این داستان بیرون می‌آید.
وی ادامه داد: محتوای متن از دغدغه‌های ذهنی‌ام بود. زبان نمایشنامه و خفای آن گر چه سنگین و ادبیاتش رسمی و کلاسیک است اما به نوعی بیانگر یکی از مشکلاتی است که زنان امروز با آن روبه‌رو هستند.
میرشاه‌ولد افزود: این مشکل آن‌قدر کهن‌سال و عمیق است که چهره‌اش حتی امروز هم آزاردهنده می‌نماید و آن دستمایه قرار گرفتن زنان در جهت جلب‌نظر و کسب منفعت صاحبان حرف است و هر آن کس که توانسته و می‌تواند ویترین دکانش را از طریق جذابیت‌های ظاهری زنان بیاراید و زن در این میان به بازی گرفته می شود بی‌آنکه بداند برای چه می‌بازد.
وی ادامه داد: ساختار متن نیز در افزایش جذابیت آن تأثیر به سزایی داشته است، چرا که دو داستان در دل هم به گونه‌ای تنیده شده‌اند که هر دو به مسیر خود ادامه می‌دهند و تقطیع‌ها و تداخلشان به زیبایی نمایش کمک می‌کند.
لازم به ذکر است نمایش "حرکت خون در رگ‌های خشکیده" نوشته آرش عباسی با کارگردانی مینو میرشاه‌ولد 22 بهمن و در ساعت 16 و 19 در تالار مولوی به صحنه می‌رود.
/ 1 نظر / 13 بازدید
محمدرضا مولودی

با همه احساس بیموقعم از انتظاری مینویسم که یک مادر برای میلاد فرزندش به سینه دارد اینک این مادر منم و کودکم در آستانه تولد در کورانی که سخت بیداد میکند گرفتار است کاش کمکم میکردی همدرد خوب من