باد که می نویسد منتشر شد

خبرگزاری فارس: پنج نمایشنامه «به آسمان نگاه کن»، «بلوط‌های تلخ»، «باد که می‌نویسد»، «برگزین» و «حریر بر زمینه سرب» از سوی معاونت هنری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منتشر شد.


به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، معاونت هنری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پنج نمایشنامه با موضوع دفاع مقدس را انتخاب و آن را توسط نشر نیمه روشن منتشر کرده است.
«برگزین» نوشته حمیدرضا آذرنگ است که زیر نظر محمدرضا الوند و در شمارگان سه هزار نسخه منتشر شده است.
«حریر بر زمینه سرب» نیز نوشته مهدی ایوبی بوده و این نمایشنامه نیز با موضوع دفاع مقدس و در شمارگان سه هزار جلد منتشر شده، «باد که می‌نویسد» نوشته آرش عباسی است. «بلوط‌های تلخ» نیز از نوشته‌های شهرام کرمی و «به آسمان نگاه کن» از نوشته‌های محمدمهدی خاتمی بوده، که منتشر شده است.
طراح جلد این پنج نمایشنامه توسط محمد صمدی صورت گرفته است. همه این نمایشنامه‌ها به قیمت 650 تومان بوده و شمارگان آن به سه هزار نسخه می‌رسد.
بر این اساس، این نمایشنامه‌ها در غرفه انتشارات صریر نمایشگاه بین‌المللی بیست‌ودوم بوده و از آثار جدید معاونت هنری بنیاد به حساب می‌آید.
معاونت هنری بنیاد بیش از این علاوه بر وعده چاپ آثار نمایشی برتر، اهدای جایزه به نمایشنامه‌نویسان را قول داده بود که هنوز خبری از آن نیست.

/ 2 نظر / 20 بازدید
اس ام اس

سلام به شما دوست خوبم از اينکه به وبلاگ شما آمده ام بسيار خوشحالم و مطمئن هستم که اين بار آخرم نيست که به سراغتون ميام اگه هم اهل تبادل لينک هستيد من رو با نام اس ام اس باحال لينک کنيد بعد به منم خبر بديد و بگيد با چه نامي لينکتون کنم به اميد ديدار مریم از اصفهان بازديد وبلاگ من روزي 2500 page rank 3 http://iranhome.blogfa.com/

رضا بهشتی

سلام قربان. شما خوبی؟ آقا در به در دنبال متن برای رضوی و تئاتر مقاومت می گردم و البته یه طرح جذاب برای خیابانی. دستمونو بگیر[گل] موفق و سربلند باشی .