نمایش «همه چیز درباره آقای ف» با تغییر بازیگر اجرا می‌شود

خبرگزاری فارس: آرش عباسی با تغییر بازیگر، نمایش «همه چیز درباره آقای ف» را تابستان سال آینده روی صحنه می‌برد


آرش عباسی، کارگردان تئاتر که نمایش «همه چیز درباره آقای ف» را در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر امسال اجرا کرده بود، درباره اجرای عمومی این نمایش به خبرنگار فارس گفت: صحبت‌های اولیه برای اجرای عمومی نمایش صورت گرفته و قرار است نمایش تابستان سال آینده اجرا شود.
وی درباره تک بازیگر نمایش نیز گفت: به دلیل مشغله زیاد بازیگران در جشنواره، خودم مجبور به بازی در نمایش شدم اما برای اجرای عمومی «همه چیز درباره آقای ف» چند بازیگر مدنظرم است به طور حتم بازیگر تغییر خواهد کرد.
عباسی درباره زمان اجرای نمایش نیز یادآور شد: اجرای عمومی نمایش تابستان سال 88 خواهد بود و با توجه به اجرای جشنواره‌ای نمایش در کارگاه نمایش، این تالار مناسب نبوده و اگر شرایط ایجاد شود، نمایش را در تالار دیگری روی صحنه می‌برم.
به گزارش خبرنگار فارس، این نمایش درباره مردی است که در عروسی‌ها می‌خواند و حال قرار است برای شرکت در مراسمی خود را آماده  کند و در نهایت با دوران جنگ نیز ارتباط دارد. این نمایش را آرش عباسی نوشته و کارگردانی کرده است، دراماتورژ نمایش فارس باقری است. آهنگسازی نمایش را «مهدی وجدانی» برعهده دارد. عباسی همچنین در این نمایش از چند صداپیشه نیز استفاده کرده است. مدت اجرای نمایش یک ساعت است.

/ 2 نظر / 15 بازدید
پارمیس جون

سلام وب جالبی داری بدنیست به و ب ماهم یه سربزنی فعلابابای[خداحافظ]

هدا عربشاهی

سلام و درود بر شما آقای عباسی. این عید زیبا و سال نو را به شما و همسرتان تبریک می گویم. با آروزی سال خوش و پرامید. شاد زی