وضعیت اجرای "ورود آقایان ممنوع" مشخص نیست

وضعیت اجرای نمایشنامه "ورود آقایان ممنوع" آرش عباسی به عنوان متن برگزیده بخش نمایشنامه‌های بلند چاپ‌نشده دومین دوره جایزه ادبیات نمایشی مشخص نیست.

عباسی در این باره به خبرنگار مهر گفت: "پیش از این قرار بود نمایشنامه "ورود آقایان ممنوع" را کتایون فیض مرندی در تئاتر شهر اجرا کند که متأسفانه متن پذیرفته نشد. اشکالاتی از نظر مضمون به نمایشنامه وارد شده بود که به این دلیل چند بار متن را بازنویسی کردم، ولی باز هم مورد قبول شورای انتخاب تئاتر شهر واقع نشد."

وی درباره اجرای نمایش در مکان‌های دیگر تئاتری یادآور شد: "درصدد این هستم که متن "ورود آقایان ممنوع" را به صورت نمایشنامه‌خوانی اجرا کنم. البته هنوز مشخص نیست که در کجا این کار را انجام بدهم. بعد از نمایشنامه‌خوانی در صورت وجود شرایط مناسب متن را برای اجرای عمومی ارائه خواهم داد."

عباسی با اشاره به اینکه قرار است متون برگزیده جایزه ادبیات نمایشی منتشر شوند، در مورد داستان "ورود آقایان ممنوع" توضیح داد: "این نمایش هفت قسمت است که هر کدام داستان مستقل دارند، ولی به طور کلی مکان وقوع اتفاقات نمایش آرایشگاهی زنانه است که آدم‌ها با ورود خود هر کدام قصه‌ای به همراه دارند."

/ 0 نظر / 11 بازدید