مهرانفر "همه چیز درباره آقای ف" را بازگو می‌کند

آرش عباسی نمایش "همه چیز درباره آقای ف" را خردادماه با بازی احمد مهرانفر در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌برد.

این نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر به خبرنگار مهر گفت: "همه چیز درباره آقای ف" نمایشی با حال و هوای طنز و داستان یک خواننده‌ مجالس عروسی است که خود را برای انجام یک کار آماده می‌کند. این نمایش به صورت تک‌پرسوناژ اجرا می‌شود.

عباسی افزود: با توافقاتی که با احمد مهرانفر داشتیم قرار شد او در نمایش "همه چیز درباره آقای ف" بازی کند. تعدادی بازیگر نیز به صورت صداپیشه در اجرا حضور دارند. این نمایش را پیش از این در بخش چشم‌انداز بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر روی صحنه بردم که در آن زمان به دلیل مشغله کاری بازیگران مورد نظر خود در نمایش بازی کردم.

عباسی تا به حال با نگارش آثار مختلف جوایز متعدد از جشنواره‌ها و جایزه بزرگ ادبیات نمایشی خانه تئاتر دریافت کرده است. مهرانفر نیز بعد از سه سال دوری با "همه چیز درباره آقای ف" به صحنه بازمی‌گردد.


/ 7 نظر / 14 بازدید
فاضلی

بفرمایید نمایشنامه نمایشنامه انکار اثر جاودانه ابراهیم مکی و 15 نمایشنامه دیگر برای اولین بار در اینترنت

بهار

سلام سلام سلام وقت بخیر ببخشید میتونم ازتون درباره نمایشنامه نویسی برای کودکان کمک بخوام؟؟؟ اگه در این زمینه کتاب یا منبعی بهم معرفی کنین یه آسمون ممنون میشم خیلی خیلی.. همیشه سبز همیشه مهربون

علی ضیائی

سلام آرش جان. نمایشگاه کتاب بودم. خیلی افتخار کردم و خوشحال شدم زمانیکه تو غرفه انتشارات نمایش نمایشنامه هاتو دیدم. لذت بردم از دیدن اسم استاد دوست و همشهریم. آرزومند موفقیتهای بیشتر. این اجرا رو هم حتما میام میبینم.

علی ضیائی

[گل]

آبدیس

سلام. خیلی دوست داشتم نمایشتون رو ببینم اما خرداد نمیتونم تهران باشم[ناراحت]به دوستان توصیه میکنم.حتماً ببینن. به امید موفقیت های روز افزون شما.

محممو موذنی

سلام .. میخواستم خواهش کنم آیا مقدور هست یک نسخه از نمایشنامه "همه چیز درباره آقای ف" داشته باشم.... با تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون شما